Відображаються усі з 6 результатів

Show sidebar

Гідробар’єр Д110

грн.1,358.00
Гідробар'єр™ Д110 - традиційна підпокрівельна гідроізоляція для застосування у скатних дахах переважно простих конструкцій у промисловому, комерційному та приватному будівництві.

Мембрана Євробар’єр 115

грн.2,450.00
Підпокрівельна мембрана для монтажу на теплоізоляцію
Класична гідро- та вітроізоляційна мембрана для скатних даів простих та складних конструкцій, яку можна монтувати на поверхню теплоізоляції без зазору.

Мембрана Євробар’єр F150

грн.8,413.50
Євробар'єр™ F150 - мембрана, яка призначена для розділення дерев'яного настилу і металевого покрівельного матеріалу. Вона відводить конденсат із внутрішньої сторони фальцевої покрівлі, зберігаючи її сухою і захищає основу покрівлі від замокання.

Мембрана Євробар’єр ПЛЮС

грн.2,636.00
Євробар'єр™ Плюc розроблений для застосування у гідроізоляції при реконструкції існуючих та будівництві нових дахових конструкцій, основою у яких є суцільний дерев'яний настил. Підвищена щільність зовнішніх шарів мембрани забезпечує високий захист від мешанічних пошкоджень під час монтажу на дерев'яні дошки.

Паробар’єр™ R110 JUTA

грн.2,565.00

Паробар'єр™ R110

Пароізоляція для приміщень з підвищеною вологістю

Плівка з алюмінієвим шаром забезпечує нульову паропроникність і захист теплоізоляції від намокання в приміщеннях з підвищеною вологістю (басейни, санвузли, кухні).

Паробар’єр™ Мембрана VAP

грн.2,187.00
Паробар'єр™ VAP- пароізоляційна мембрана для будинків з непостійним проживанням (дачі, готелі).